VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, ĎAKUJEME VÁM ZA NÁVŠTEVU V NAŠOM OBCHODE. FUNGUJEME, VŠAK, V OBMEDZENOM REŽIME, PRETO AK MÁTE ZÁUJEM O NAŠE PRODUKTY, PROSÍME VÁS, ABY STE NÁS NAJPRV KONTAKTOVALI TELEFONICKY ALEBO MAILOM. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE :)

VIVERE /Dubové zrkadlo/

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 5

Rám zrkadla je vyhotovený z nádherného dubového dreva, ktorého prirodzené krivky sa stali inšpiráciou a súčasťou dizajnu. Rám pôsobí veľmi moderne a zároveň nadčasovo. 

Dostupnosť Na dotaz
€230    
Kategória Doplnky do domácnosti
 

V detailoch sa dominujúcim materiálom stáva meď, ktorá je priznaným konštrukčným prvkom. Zrkadlo má pôsobivý charakter, ktorý mu dodáva kontrast ostrosti a hrán medi s prirodzenými oblými tvarmi dreva. Chyby a kazy v dreve sú taktiež vyplnené meďou. Po stranách zrkadla sú v dreve zárezy, ktoré je možné využiť ako vešiačiky na bižutériu a drobné doplnky. V spodnej časti zrkadla je medená polička na parfém. Každé zrkadlo je originál a vyrábané na objednávku.

Zrkadlový rám je nadčasovým a luxusným doplnkom. Na stene vynikne ako solitér. Je ho možné zavesiť, ale i oprieť o stenu. Drevo je ošetrené prírodným olejom a včelým voskom. Dodávame spolu so zrkadlom. Radi Vám zrkadlový rám vyrobíme aj v inej drevine, resp. v inom rozmere, aby Vám dokonale pasovalo do interiéru. Cena sa mení v závislosti od dreviny a veľkosti. Pokiaľ máte zrkadlo a chcete len rám, kontaktujte nás prosím poštou, dohodneme sa. Cena rámu bez zrkadla v tejto veľkosti je 173 eur.

  •  Veľkosť 

Rozmery rámu sú 43 x 122 cm s hĺbkou 4 cm.
Rozmery zrkadla sú 40 x 120 cm.