VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, ĎAKUJEME VÁM ZA NÁVŠTEVU V NAŠOM OBCHODE. FUNGUJEME, VŠAK, V OBMEDZENOM REŽIME, PRETO AK MÁTE ZÁUJEM O NAŠE PRODUKTY, PROSÍME VÁS, ABY STE NÁS NAJPRV KONTAKTOVALI TELEFONICKY ALEBO MAILOM. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE :)

Drevená stavebnica pre deti

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 9

Prírodné drevo je skvelý materiál pre detské hračky. Drevo je prirodzene antibakteriálne. Jeho farebnosť pôsobí upokojujúco. Kocky podporujú rozvoj jemnej motoriky, sú príjemné na pohľad aj na dotyk. Je to jedna z tých hračiek, pri ktorých nie je treba žiadne pravidlá. Deti samé vytvárajú a vymýšľajú, a to podporuje kreativitu.

Dostupnosť Vyrábame na objednávku do 3 týždňov
€45    
Kategória Výrobky z dreva
 

Tradičnú drevenú stavebnicu pre detičky sme vyrobili zo 4 druhov dreva - borovicového, dubového, jaseňového a orechového. Stavebnica doslova hrá odtieňmi hnedej. Všetky kocky sú starostlivo vybrúsené a majú skosené rohy, aby si deti nemohli ublížiť. Sú ošetrené prírodným olejom a včelím voskom, ktorý je vhodný aj na styk s potravinami, všetko 100% príroda :)

Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

K stavebnici si môžete dokúpiť ľanové vrecúško za 4 eurá.

  • Veľkosť 

 V sade sa nachádza 20 stavebničiek - 6 kociek, 5 valcov, 4 striešky, 1 kváder, 4 podstavy. Tvar kociek sa v sade nemení, ale môžu byť zhotovené z iného dreva, ako na fotke. 

Približné rozmery kociek sú 4x4 cm.