VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, ĎAKUJEME ZA VÁŠ ZÁUJEM. AJ MY SME SI DOPRIALI DOVOLENKU, ĎALŠIE OBJEDNÁVKY PRETO PRIJÍMAME AŽ DO 28.02.2018. PRE PRODUKTY SKLADOM A V PRÍPADE AKÝCHKOĽVEK OTÁZOK NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ CEZ FORMULÁR.

Starostlivosť o drevo

Screenshot_1

 
Ďakujeme za zakúpenie produktov z našej dielne. Aby vám drevené výrobky slúžili čo najdlhšie, je dobré dodržiavať niekoľko základných pravidiel. 
 
Pokiaľ sa drevo dostane do styku s vodou, je potrebné ho čo najskôr utrieť do sucha. Taktiež káva, čaj, víno a iné silné pigmeny môžu na dreve pri dlhodobom pôsobení (niekoľko hodín) zanechať fľaky. Drevo, v závislosti od povrchovej úpravy, pri kontakte s vodou zdrsnie, čo však nie je závada, ale prirodzená vlastnosť dreva. Drevo ošetrené prírodnými olejmi a voskom je dobré z času na čas prebrúsiť a nanovo pretrieť olejom (napríklad jedlým olivovým, kokosovým, alebo iným určeným na drevo), čo zlepší jeho odolnosť aj vzhľad. Drevo čistíme mierne vlhkou handričkou a utrieme do sucha. Znečistené drevo sa dá očistiť pomocou citrónovej šťavy. Žiadne drevené výrobky nedávame do umývačky riadu.
 
Veríme, že vám budú naše drevené produkty robiť radosť ešte dlho, predlho...
 
Ďakujeme
a zostávame s pozdravom
Beba a Adrián
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.