VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, ĎAKUJEME VÁM ZA NÁVŠTEVU V NAŠOM OBCHODE. FUNGUJEME, VŠAK, V OBMEDZENOM REŽIME, PRETO AK MÁTE ZÁUJEM O NAŠE PRODUKTY, PROSÍME VÁS, ABY STE NÁS NAJPRV KONTAKTOVALI TELEFONICKY ALEBO MAILOM. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE :)

Starostlivosť o drevo

Screenshot_1

 
Ďakujeme za zakúpenie produktov z našej dielne. Aby vám drevené výrobky slúžili čo najdlhšie, je dobré dodržiavať niekoľko základných pravidiel. 
 
Pokiaľ sa drevo dostane do styku s vodou, je potrebné ho čo najskôr utrieť do sucha. Taktiež káva, čaj, víno a iné silné pigmeny môžu na dreve pri dlhodobom pôsobení (niekoľko hodín) zanechať fľaky. Drevo, v závislosti od povrchovej úpravy, pri kontakte s vodou zdrsnie, čo však nie je závada, ale prirodzená vlastnosť dreva. Drevo ošetrené prírodnými olejmi a voskom je dobré z času na čas prebrúsiť a nanovo pretrieť olejom (napríklad jedlým olivovým, kokosovým, alebo iným určeným na drevo), čo zlepší jeho odolnosť aj vzhľad. Drevo čistíme mierne vlhkou handričkou a utrieme do sucha. Znečistené drevo sa dá očistiť pomocou citrónovej šťavy. Žiadne drevené výrobky nedávame do umývačky riadu.
 
Veríme, že vám budú naše drevené produkty robiť radosť ešte dlho, predlho...
 
Ďakujeme
a zostávame s pozdravom
Beba a Adrián